POZVÁNKA NA DEN ŽENA 15 DO KLADNA
Přidal admin, únor 23 2016 19:35:49

Kladno - Srdečně Vás zveme v sobotu 2. dubna 2016 od 10.00 hodin do kulturního domu v Kladně na akci Den Žena 15, která se uskuteční pod záštitou starostky obce Kladno a SDH (Podpora drobného podnikání).

 

Přijďte společně s námi prožít krásný den plný pohodových chvil, ve kterých se o Vás postará profesionální tým.

 

 

Každá z Vás si může dopřát relaxační a lymfatické masáže. Nalíčí Vás profesionální vizážistky. Bude zde možnost prodloužení a zhuštění řas. Kosmetička Vám upraví obočí podle vašich představ, nebo Vám provede příjemnou masáž obličeje. Kadeřnice vykouzlí nový účes nebo jen zastřihne délku vlasů. O Vaše nožky se postarají pedikérky a o Vaše ruce manikérky. Parafínové zábaly Vám zjemní pokožku vašich rukou.

 

Bude zde možnost prohlédnout si a zakoupit společenské šaty.

 

Během celého dne, si zde můžete zakoupit kosmetické produkty, bižuterii a jiné drobnosti. Čeká na vás i výborné, kvalitní občerstvení a malý dáreček.

 

Vstupenku si můžete zakoupit v předprodeji za 250,- Kč po domluvě na tel. č. 606 311 749, nebo na obecním úřadě v Kladně, po domluvě na tel. č. 728 858 552. Cena vstupenky na místě je 280,- Kč. (V ceně vstupenky jsou všechny procedury zdarma.)

 

Těší se na Vás Tým DEN ŽENA

 

Ing. Jandová Yvona