Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
KALENDÁŘ AKCÍ
FOTOGALERIE
WEBOVÉ KAMERY
ODKAZY
KONTAKTY

ÚŘEDNÍ DESKA

LID. ARCHITEKTURA

SLUŽBY

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DNEŠNÍ UDÁLOST
spacer
Předpověď počasí :
spacer
Kdo je online
Hosté online: 3
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 3
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: Michal
spacer
NĚKOLIK INFORMACÍ Z MULTIFUNKČNÍHO CENTRA
Přidal Přidal admin , březen 21 2012 21:49:38


Hlinsko - Několik informací z Multifunkčního centra.

 

Hrdý Budžes jde do předprodeje v dubnu!

 

Abychom alespoň trochu odškodnili ty, na něž se před Vánoci nedostala abonentka, zařadili jsme na  červen představení, které se bude prodávat takzvaně " na volnou kasu". Na hlineckém jevišti se  objeví slavná hra autorky Ireny Douskové v podání Divadla Antonína Dvořáka Příbram Hrdý Budžes, kterou proslavila hlavně neopakovatelná Bára Hrzánová v roli devítileté  Helenky Součkové. Se záznamem představení jste se již několikrát mohli setkat v televizi, ale věřte, že vidět tuto hru naživo je nezapomenutelný zážitek. Představení se Multifunkčním centru odehraje 2. června od 19. hodin. Předprodej vstupenek bude zahájen 10. dubna od 14.00 hodin v Informačním centru Hlinsko (469 312 349) a od 16.00 bude uvolněna i elektronická rezervace na adrese www.mfc-hlinsko.cz. V  případě elektronické rezervace věnujte pečlivou pozornost jejím podmínkám – zarezervované vstupenky bude nutné si do 14 dnů vyzvednout v Informačním centru. V opačném případě se lístky vrátí zpět do předprodeje.

 

 

Předprodej divadelních abonentek na podzimní cyklus

 

Již v tuto dobu se často setkáváme s dotazy na předprodej divadelního předplatného pro podzimní cyklus. Předprodej je prozatím naplánován na konec května. Probíhat bude stejně jako před Vánoci, tedy ve společenské místnosti v budově Multifunkčního centra.  Abonentní program přinese  příští číslo Hlineckých novin, ale již teď víme, že je na co se těšit. Nepředpokládáme, že by se cena abonentky měla zvyšovat.

 

Kino pro mamky

 

Kromě běžných večerních projekcí kina postupně připravujeme i speciální kina pro různé skupiny. Od května bychom rádi vyšli vstříc mamkám ( a samozřejmě tatínkům ) na rodičovské dovolené, které se kvůli svým povinnostem nemají šanci dostat do kina. Můžou proto přijít do kina i s dětmi. Pod plátnem na podlaze bude pro děti připraven koberec. Pokud si děti přinesou své hračky, budou si zde moci společně hrát a rodiče sledující film tak o svých ratolestech budou mít přehled. Projekce nebude probíhat za naprosté tmy, ale prostor na hraní bude mírně osvětlen. Pokud jste maminka s děťátkem ještě v kočárku, nemusíte se bát přijít také. Zvuk filmu bude nastaven na rozumnou hranici, takže spící děťátko v kočárku hned vedle otevřených dveří do kinosálu bude spokojeně chrupat, a pokud se probudí, určitě jej otevřenými dveřmi uslyšíte. S přebalovacími stoly pro případ nehody počítejte. Pozorně sledujte květnový program – těšíme se na vás.

 

Na závěr ještě malé upozornění pro návštěvníky kina. Od počátku dubna se pokladna i bar budou otevírat vždy pouze půl hodiny před začátkem projekce.

 

Ing. Jandová Yvona

 

 
1779 Přečteno · Tisknout
Turistické informace
spacer
Kalendář událostí
Červen 2023
N Po Ú S Č S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Na kole i pěšky
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

Žádné zprávy.
spacer