Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
KALENDÁŘ AKCÍ
FOTOGALERIE
WEBOVÉ KAMERY
ODKAZY
KONTAKTY

ÚŘEDNÍ DESKA

LID. ARCHITEKTURA

SLUŽBY

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DNEŠNÍ UDÁLOST
spacer
Předpověď počasí :
spacer
Kdo je online
Hosté online: 4
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 3
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: Michal
spacer
TS RIDENDO JE POČTVRTÉ MISTREM ČESKÉ REPUBLIKY!
Přidal Přidal admin , květen 22 2012 19:08:56


Hlinsko - V sobotu 5. května se taneční studio Ridendo z Hlinska zúčastnilo již po jedenácté prestižní soutěže v plesových choreografiích – Mistrovství České republiky. Jako každý rok jsme byli plni očekávání, letos ovšem s kapkou jiné příchuti. Ostřílení tanečníci si byli vědomi, že je to možná jejich poslední mistrovská soutěž, a proto i přes handicap malého počtu párů dali do tance veškeré své zkušenosti a vášeň pro nějkrásnější umění. Vystoupení choreografa Martina Dytrta – Karavana, které po vítězství v regionálním kole postoupilo přímo do semifinále tak bojovalo v konkurenci 17-ti choreografií. Do finálové osmičky postoupily čtyři soubory ze Slovenka a čtyři soubory české. TS Ridendo nakonec získalo celkové bronzové umístění a jelikož na prvních dvou příčkách se umístily soubory ze Slovenska, Ridendo do Hlinska kromě velkého poháru odváželo i titul Mistr České republiky v plesových choreografiích pro rok 2012. Dále bylo Ridendo oceněno za nejlepší latinskoamerickou choreografii finálového večera.

 

 

Byla to tedy báječná tečka za mnohaletou historií dospělého seskupení TS Ridenda a kdo ví, možná to byl i začátek něčeho nového, povzbuzujícího či pokračujícího.

 

Celý taneční maraton se konal v historickém sále chrudimského Muzea, pod taktovkou manželů Černých z TŠ Bohemia Chrast, za spoluúčasti Svazu učitelů tance a podpory města Chrudimi, Chrasti a Pardubického kraje.


Choreografii Karavana spolu s ostatními letošními choreografiemi TS Ridenda můžete vidět na profilovém pořadu, který se bude konat 8.června, od 18 hodin, v novém Multifunkčním centru v Hlinsku. Vstupenky budou již brzy v předprodeji.

 

Šustrová Tereza, vedoucí TS Ridenda

 

 
1801 Přečteno · Tisknout
Turistické informace
spacer
Kalendář událostí
Červen 2023
N Po Ú S Č S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Na kole i pěšky
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

Žádné zprávy.
spacer