Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
KALENDÁŘ AKCÍ
FOTOGALERIE
WEBOVÉ KAMERY
ODKAZY
KONTAKTY

ÚŘEDNÍ DESKA

LID. ARCHITEKTURA

SLUŽBY

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DNEŠNÍ UDÁLOST
spacer
Předpověď počasí :
spacer
Kdo je online
Hosté online: 3
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 3
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: Michal
spacer
OBČANSKÁ PORADNA HLINSKO
Přidal Přidal admin , červenec 29 2012 21:15:46


Hlinsko - Občanská poradna Hlinsko je registrovanou sociální službou, která působí již od dubna roku 2011 a splňuje všechny náležitosti podle standardů kvality sociálních služeb.

 

Poskytujeme službu lidem, kteří se ocitli v tíživé sociální situaci nebo kterým taková situace hrozí a kteří žijí nebo pracují v Pardubickém kraji, zejména v mikroregionu Hlinecko.

 

Naším posláním je pomáhat lidem řešit jejich nepříznivou situaci nebo takové situaci předcházet poskytnutím informací, rad a aktivní pomoci. Dále je naším posláním usilovat, aby lidé netrpěli neznalostí svých práv a povinností nebo neschopností hájit své oprávněné zájmy.

 

Služba je poskytována bezplatně, a to všem lidem bez rozdílu, tedy i cizincům. Poradci jsou vázáni mlčenlivostí, respektují důstojnost každého uživatele a ctí jeho rozhodnutí. Uživatelé služby mohou vystupovat zcela anonymně. Služba je nezávislá na jiných organizacích a naplňuje standardy kvality sociální služby.

 

Zájemci o službu nebo uživatelé služby s námi mohou jednat osobně, telefonicky, prostřednictvím Skype (videoporadenství) nebo e-mailem.

 

Občanská poradna Hlinsko má otevřeno každou středu od 9 do 16:30, do budoucna však plánujeme otvírací dobu rozšířit a navýšit tak kapacitu služby.

 

V současné době využívají služby Občanské poradny zejména občané Hlinska. Chtěli bychom poskytnout podporu nebo pomoc i lidem z širšího okolí.

 

Byli bychom rádi, kdybychom mohli o naší službě informovat Vaším prostřednictvím, a to buď zveřejněním letáku na místech, která jsou občanům vaší obce běžně přístupná, nebo otištěním letáku, případně informací o poradně v obecním zpravodaji. Pokud víte o jiném způsobu, jak o službě ve vaší obci informovat, rádi ho uvítáme.

 

Poděbradovo nám. 1, 539 01 Hlinsko, budova Městského úřadu.

 

Telefon: 774 412 164

Skype (celé jméno): Občanská poradna MLP; VideoMOST

E-mail: op@mostlp.eu

Web: www.mostlp.eu

 

 

Ing. Jandová Yvona

 

 
1875 Přečteno · Tisknout
Turistické informace
spacer
Kalendář událostí
Červen 2023
N Po Ú S Č S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Na kole i pěšky
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

Žádné zprávy.
spacer