Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
KALENDÁŘ AKCÍ
FOTOGALERIE
WEBOVÉ KAMERY
ODKAZY
KONTAKTY

ÚŘEDNÍ DESKA

LID. ARCHITEKTURA

SLUŽBY

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DNEŠNÍ UDÁLOST
spacer
Předpověď počasí :
spacer
Kdo je online
Hosté online: 3
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 3
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: Michal
spacer
4TET - DOKONALÉ VOKÁLNÍ USKUPENÍ
Přidal Přidal admin , duben 18 2013 19:12:22


Hlinsko - Již více než 10 let udivují diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady -   Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník – všichni čtyři dohromady = 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v nové verzi programu, která měla premiéru na podzim 2012.

 

4TET  -  DOKONALÉ VOKÁLNÍ USKUPENÍ

 

tenor David Uličník 

baritone 1 Jiří Korn 

baritone 2 Jiří Škorpík 

bass Dušan Kollár 

 

 

4TET byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2oo2. Poprvé se tito "muži v černém" představili skladbou "How Deep Is Your Love" v provedení "a capella". Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech (Manéž Bolka Polívky, Miss 2003, Zlatá mříž, Gogošou.atd.), byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů (Lady Karneval, Tears In Heaven, Lion King, Addams Family a dalších), k nazkoušení koncertního programu a k vydání tří CD.

 

Precizní umělěcký a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou  atmosférou.

 

Příležitost stát se součástí takové podívané máte nyní i vy, a to v úterý 11. června od 19 hodin v Multifunkčním centru. Po dohodě s agenturou se koncert bude konat v divadelním sále po speciální úpravě, kdy bude kapacita sálu navýšena o cca 150 míst ( stejně jako v případě koncertu bratrů Nedvědů ).  Elevace, na níž jste zvyklí, bude zasunuta, v sále se objeví schodovitě odstupňované praktikábly se sezením na polstrovaných židlích.

 

Předprodej bude zahájen v průběhu dubna, přesné informace přinese další vydání Hlineckých novin, dozvíte se je ale i na stránkách www.mfc-hlinsko.cz

 

 

Ing. Jandová Yvona

 

 
1908 Přečteno · Tisknout
Turistické informace
spacer
Kalendář událostí
Červen 2023
N Po Ú S Č S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Na kole i pěšky
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

Žádné zprávy.
spacer