Navigace
DOMŮ
AKTUALITY
KALENDÁŘ AKCÍ
FOTOGALERIE
WEBOVÉ KAMERY
ODKAZY
KONTAKTY

ÚŘEDNÍ DESKA

LID. ARCHITEKTURA

SLUŽBY

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

DNEŠNÍ UDÁLOST
spacer
Předpověď počasí :
spacer
Kdo je online
Hosté online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 3
Neaktivovaní členové: 0
Nejnovější člen: Michal
spacer
SVATOVÁCLAVSKÝ JARMARK A SELSKÝ TRH V HLINSKU
Přidal Přidal admin , září 25 2017 11:20:19


Hlinsko - Blíží se podzim a s ním i poslední akce Duhového léta, kterou je Svatováclavský jarmark. Ve čtvrtek 28. září 2017 od 9 hodin mohou návštěvníci přicházet do památkové rezervace Betlém a k ní přilehlé části za řekou Chrudimkou, kde  na ně již bude čekat přes sto stánků s nejrůznějším zbožím. Od tradičních řemeslných výrobků, přes spoustu ručně vyráběných věciček, občerstvení až po podzimní kvítí. Dobrá káva nebo čaj bude lákat k ochutnání, jakož i naše hlinecká medovina nebo sladký, skořicí vonící trdelník. Hledáte dárek pro své milované nebo nějakou dekoraci do svého příbytku? I Vás jistě potěší široký sortiment, který na jarmarku naleznete.

 

Pro zvětšení klikněte myší na obrázek

 

Těšit se můžete i na doprovodný program, který letos přivábil účinkující zdaleka. Mimo již tradičních vystoupení Folklorního souboru Vysočan, dětského folklorního souboru Vysočánek, pohybového studia Sluníčko a SVČ Pohoda a Pohoda Cool, uvidíte i nové umělce. Představí se Vám hudební skupina z dávných časů Gnomus, zpívající středověké a historické písně. S pohádkou dorazí Komedianti na káře, kteří nám ukáží i kejklířské vystoupení a jejich kejklířská dílna bude k dispozici každému, kdo by se chtěl naučit žonglovat. Nouze nebude i o napínavé vystoupení a to šermířský souboj skupiny historického šermu Bellatores s názvem Pirátský poklad. Čeká na Vás kapitán lodi, vzpoura a samozřejmě poklad, z kterého mohou svůj podíl získat i děti. Pobaví se malí i velcí návštěvníci. Piráti připravili i soutěže pro děti, aby zábava a soutěžní duch proudil naším jarmarkem. Máte rádi staré písničky a zvuk flašinetu? Pak právě pro Vás tu bude celý den hrát flašinetář, který vyloudí ze svého nástroje uchu lahodící tóny.

 

 

Program - Svatováclavský jarmark 2017 (1,7 MB)

 

Ukončení akce je plánováno na 17 hodinu, kdy se oficiálně rozloučíme s letošním Duhovým létem.

 

Srdečně zveme všechny z blízkého i dalekého okolí, aby s námi strávili příjemný den mezi roubenými chaloupkami v Hlinsku.

 

Plisková Petra, manažer cestovního ruchu Hlinsko

 

Ing. Jandová Yvona

 

 
1487 Přečteno · Tisknout
Turistické informace
spacer
Kalendář událostí
Září 2022
N Po Ú S Č S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
spacer
Dnes má svátek :
spacer
Na kole i pěšky
spacer
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
spacer
Shoutbox
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

Žádné zprávy.
spacer